Všechny newslettery

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Žhavá novinka, se kterou potřebujeme pomoct

                                    

Rozšířili jsme naši čokoládovou nabídku o malou rodinnou čokoládovnu Pump Street Chocolate. Rodina Brennanových z Oxfordu původně provozovala uznávané pekařství, ke kterému po pár letech přidali i maličkou čokoládovnu. Není tak divu, že většina jejich čokolád je s pekařskými produkty pevně svázána.

Prozatím vám nabízíme dvě výjimečné tabulky z limitované série, se kterými potřebujeme pomoct. Už teď si je můžete na našem e-shopu pořídit a prozradit nám, co na ně říkáte. Buďte na chvíli degustátory čokolády!

Nám přijdou naprosto fantastické, ostatně jako všechny naše čokolády.

Tak dobrou chuť!
 

                                    

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

STROUHANKA A MOŘKÁ SŮL

Už jsme toho ochutnali skutečně hodně, ale kombinace jemné vysokoprocentní mléčné čokolády a žitné strouhanky překvapila i nás.

Díky jemnosti mléčné čokolády perfektně vynikne ořechový nádech a kyselost žitného zrna, které se do čokolády neuvěřitelně hodí. Strouhanka ze žitného chleba si zasloužila několik ocenění, například zlatou medaili na Academy of Chocolate.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

KVÁSEK A MOŘKÁ SŮL

Nevídaná kombinace hořké 66% čokolády a kvásku. Kousky kvásku dodávají čokoládě z prvotřídních ekvádorských bobů křupavost a jemnou sladovou chuť. Vše je podtrženo decentním nádechem mořské soli.

Jedná se pravděpodobně o první čokoládu s kváskem, i proto je ověnčena několika mezinárodními cenami.

Sdílejte své pocity!

                                    

Budeme moc rádi, když nám napíšete, jak vám tahle novinka chutnala. Napište nám třeba pod příspěvek na Facebooku nebo Instagramu. Také nám můžete napsat e-mail nebo prostě odpovězte na tenhle newsletter.

                                    

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Nemáte chuť na čokoládu s chlebem?

                                    

I to se dá pochopit. Na e-shopu máme spousty dalších čokolád. Vyberte si ze stovky druhů a z více než desítky zemí světa

                                    

Copyright © 2020 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis