Všechny newslettery

Vánoce a čokoláda jdou neodmyslitelně dohromady. Ať už si potřebujete osladit život v době vánočního shonu nebo najít perfektní dárek pro své blízké, vždy si u nás vyberete.

Představujeme vám žhavé vánoční novinky od britské čokoládovny Rococo Chocolates a také jednu limitovanou edici v podobě adventního kalendáře.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Svařák – chuť vánočních trhů

Nevíme, jestli vánoční trhy letos budou. Ale rozhodně není od věci zásobit se pro všechny případy. Tmavá čokoláda se skořicí, hřebíčkem, pomerančovou kůrou a anýzem skvěle zastoupí (nebo doplní) tradiční vánoční svařené víno.

 
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Zlato, kadidlo a myrha

Tmavá čokoláda od Rococo – zlato, kadidlo a myrha od Tří králů s náznakem pomerančového oleje pro jemné aromatické tóny. A ano, každá tabulka skutečně obsahuje pravé zlaté plátky.

 
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Čokoládový pudink

Skvělá mléčná tabulka od Rococo Chocolates namíchaná s rybízem naloženým v brandy a vánočním mixem koření. Klasický vánoční britský pudink tady tolik neznáme, ale ta vůně, to jsou prostě Vánoce.

 
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Blondýna pro radost

Tato tabulka je skutečně blonďatá. Na rozdíl od běžných bílých čokolád má spíše zlatou barvu a její chuť vás díky tónům karamelových bonbónů a sušenek vrátí do dětství. Neuvěřitelně sladká a vyladěná tabulka skvělá (nejen) pro děti.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Medové plástve

Geniální kombinace mléčné čokolády a křupavé medové plástve rozhodně stojí za ochutnání. Sladká čokoláda s ještě sladším medem vytvoří ideální tabulku i pro ty nejmenší čokoládové milovníky. Perfektně doplní talíř plný cukroví.

 
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Adventní kalendář Georgia Ramon

Hledáte netradiční adventní kalendář? Sice si v našem kalendáři nebudete moci každý den otevírat okénka, ale můžete si otevřít rovnou celou tabulku čokolády. V balíčku objevíte i speciální seznam čokolád, abyste věděli, který prosincový den jakou otevřít. Užijte si adventní dobrodružství s německou čokoládovnou Georgia Ramon.

 

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Často se nás ptáte, jestli a jak v této době fungujeme. Jsme tu stále pro vás a chceme vám přinášet radost v podobě skvělé čokolády. Na nejčastější otázky jsme odpověděli zde.

 

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do soboty

 od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2020 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis