Všechny newslettery

 

Vážení klienti Blue Orange,

    dovolte nám, abychom Vás úvodem co nejsrdečněji pozdravili a poděkovali Vám za dosavadní přízeň!

    V tomto dopise Vás chceme informovat o tom, jak bude klub Blue Orange pokračovat a především, co bude s Vaším předplaceným členstvím.

Museli jsme zavřít? Ano, jako ostatní.

    Je nám nesmírně líto, že jsme se s Vámi letos kvůli pandemii a souvisejícím vládním opatřením nemohli potkávat tak, jak bychom si přáli, a nemohli Vám poskytovat služby, které si zasloužíte. Museli jsme zkrátka zavřít, nejdříve na jaře a poté od října 2020. Jistě víte z vlastní zkušenosti nebo ze zkušenosti svých přátel a známých, že tato opatření byla a jsou pro řadu hotelů, restaurací i wellness center likvidační.

Jak je na tom Blue Orange?

    Blue Orange žije. Státní pomoc je však mizivá a my musíme spoléhat pouze na vlastní rezervy, soukromé zdroje a Vaše laskavé pochopení. Za letošní rok jsme již vložili do Blue Orange miliony korun, abychom vůbec zajistili základní životní funkce projektu. Děláme to proto, abychom klub a resort udrželi a mohli znovu otevřít a projekt restartovat.

Proč tedy máme stále zavřeno?

    Nechceme dělat věci ani na deset ani na dvacet procent. Vládní omezení jsou nadále natolik přísná a chaotická, že Vám nemůžeme nabídnout komfort, pohodu a kvalitu, na niž jste u nás zvyklí a již si zasloužíte. Nevíme dne ani hodiny, kdy by nás po otevření znovu uzavřeli. Hovořil jsem s řadou z Vás, nechcete cvičit v rouškách, nesprchovat se ani nesmět využít saunu či vířivku. Nám by vládou extrémně omezený provoz přinesl kromě Vaší nepohody jen hlubší a hlubší ekonomické ztráty, a ty by náš klub skutečně ohrozily.

Kdy otevřeme?

    Otevřeme 1. dubna 2021, pokud nebude lockdown. Otevřeme zkrátka ve chvíli, kdy budeme moci poskytovat služby na úrovni, kterou očekáváte.

Jak to bude s členstvím, předplacenými tréninky a finančním kreditem?

    Členství jsme Vám zamrazili na dobu od 3. prosince 2020 do dne otevření. Tréninky Vám zůstávají a budete je moci čerpat u našich trenérů. Osobní finanční kredit vyplatíme každému z vás, kdo si to bude přát. V takovém případě prosím zašlete své jméno na e-mail kredity@blueorange.cz

Je možné vyzvednout si věci ze skříňky?

    Ano, samozřejmě, stačí přijít v některý z termínů pro vyzvednutí, nyní je nejbližší termín v úterý, 15. prosince 2020 od 8 do 11 hodin.

Jak nám můžete pomoci?

    Stačí nám Vaše laskavá loajalita, trpělivost a tolerance. Dejte nám čas se znovu nadechnout a začít společně, rovnou naplno a v lepších časech.

    Dovolte nám, abychom Vám ještě jednou poděkovali za dosavadní přízeň a popřáli Vám i Vaším blízkým krásné Vánoce a lepší nový rok 2021!

Velmi se těšíme, že se s Vámi všemi brzo uvidíme!

Za Blue Orange tým Tomáš Tereba

 

V Praze dne 12.12.2020


Zprávy od Blueorange jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis