Všechny newslettery

Šťastné a čokoládové Vánoce!


Vážení milovníci čokolády,


děkujeme vám za přízeň v časech nelehkých. Jsme moc rádi, že jsme vám tento čas mohli zpříjemnit tabulkou čokolády. Přejeme vám klidný předvánoční čas, svátky v kruhu těch nejbližších a v novém roce hlavně zdraví a čokoládu do každé ruky.


Pro dárky na poslední chvíli pro vás máme tyto tipy:

  • Vyzvednutí objednávky na výdejních místech v Praze 6 (do 23. 12. do 16:00) a v prodejně na Praze 1 (do 23. 12. do 18:00).
  • Zakoupení poukazů s elektronickým zasláním (doporučujeme úhradu platební kartou online), kterým se budeme věnovat do 23. 12. 2020 do 15:30. Poukaz Vám e-mailem zašleme v pracovní době e-shopu (pracovní dny 9-16 do 23. 12. 2020), poukazy negeneruje automat, prosíme vás proto o trpělivost.


Obchod v Praze 1 v Husově ulici je otevřený po vánočních svátcích: 27. 12. - 30. 12. od 13:00 do 18:00, nové objednávky z e-shopu budou do obchodu dodány 4. 1. 2020.

Od 24. 12. 2020 do 3. 1. 2020 má náš e-shop vánoční prázdniny, vašim objednávkám se budeme opět věnovat od 4. 1. 2020.

Váš čokoládový tým

PS: Věděli jste, že kromě klasických dárkových poukazů můžete svým blízkým věnovat také čokoládové předplatné nebo poukaz na degustaci čokolády?

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Když nevíte kterou

Když se vám nechce vymýšlet nebo si nejste jistí, zvolte dárkový poukaz. Zasíláme ho také elektronicky, takže ho dostanete téměř ihned.

 
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Dárkový poukaz na degustaci

Nevíte, co koupit svým blízkým nebo známým? Darujte jim dárkový certifikát na zážitkovou degustaci čokolády! Degustace probíhají v našem sídle na Praze 6 pod vedením zkušené degustátorky Šárky.

 
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Čokoládové předplatné

Každý měsíc obdrží váš blízký jednu či více pečlivě vybraných tabulek hořké či mléčné čokolády na svoji adresu. Tabulky čokolád pochází z rodinných čokoládoven a kakaové boby jsou vybírány z nejlepších kakaových plantáží. V rámci objednávky předplatného čokolády získáte dárkový certifikát, který se hodí pod vánoční stromeček. Poštovné je již v ceně.

Nabízíme hned několik variant, takže můžete vybrat tu, která nejvíce sedí.

 
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Vánoční soutěž!

Na Štědrý den představíme na našem Facebooku soutěž o půl kila čokolády! Takže až dojíte všechno cukroví, přistane vám doma tenhle famózní balíček. Sledujte náš Facebook, ať vám soutěž a další čokoládové novinky neuniknou!

 

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1  
otevřeno od pondělí do neděle  

 od 13:00 do 18:00  

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2020 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis