Všechny newslettery

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Vážené klientky, vážení klienti Blue Orange,

co nejsrdečněji Vás zdravíme v novém roce 2021. Dovolte nám, abychom Vás informovali o novinkách a chystaných změnách, které nás v nadcházejícím období čekají.

 

1. V první řadě, Blue Orange mění majitele.

Celý Blue Orange včetně všech aktivit přechází do vlastnictví nového majitele, skupiny Odien. Cílem je stabilizovat projekt těžce zasažený pandemií a souvisejícími vládními opatřeními, zajistit opětovný a co nejrychlejší rozjezd a přinést investice, které Blue Orange tolik potřebuje.

 

2. Co je Odien Group a kdo za ní stojí?

Odien Group (www.odiengroup.com) je silná realitní a developerská skupina, která rovněž spravuje soukromé kapitálové fondy. Její zakladatel Michael Saran je členem Blue Orange a pravidelným hostem naší restaurace již 15 let. Je to vášnivý sportovec, zakladatel nadačního fondu Sport 2 Life (www.sport2life.org), jehož cílem je inspirovat aktivní životní styl a podporovat zdravé návyky našich dětí. Odien Group v blízké budoucnosti vybuduje v sousedství Blue Orange novou čtvrť, Avia City (www.aviacity.cz), která bude zahrnovat rozsáhlá sportovní a rekreační zařízení.

 

3. Co změna vlastníka přinese klientům Blue Orange a členům Health Clubu?

Mezi konkurenčními nabídkami jsme se rozhodli svěřit Blue Orange právě skupině Odien proto, že jako jedna z mála garantovala pokračování projektu. Až to situace dovolí, znovu otevřeme všechny provozy, tedy restauraci, hotel a Health Club. Můžete se rovněž těšit na některé ze svých oblíbených osobních trenérů.

O zdravý a aktivní životní styl navíc sama dlouhodobě usiluje ve svých projektech – jednak v rámci nadace Sport2Life, která podporuje sport u nejmladší generace, tak i v projektu Avia City, kde počítá s vybudováním řady sportovišť nebo sportovní akademie.

Odien hodlá investovat a vylepšovat. Dojde ke změně konceptu restaurace a restaurace dostane nový interiér a nové jméno. Postupně dojde k rozšíření Health Clubu, který se stane centrem sportovního rozvoje a bude nabízet diagnostiku, měření a analýzu výkonnosti a vylepšené služby zaměřené na holistický přístup k fitness a wellness.

O Vaši pohodu se nadále bude starat klientský a obchodní manažer Jan Kohoutek.

 

4. Zůstanou dosavadní členství platná?

Ano. Všechna členství, která jsou momentálně zmrazena, zůstávají platná za současných podmínek.

 

5. Je možné vybrat si nevyčerpané finanční kredity?

Ano. Stačí napsat na email kredity@blueorange.cz, poslat číslo účtu a veškeré nevyčerpané finanční kredity Vám vrátíme. Ale vzhledem k tomu, že služby vyplývající z členství i tréninky budete moci využívat ihned po otevření, je výhodnější s námi zůstat.

 

6. A kdy se Blue Orange konečně znovu otevře?

Health Club plánujeme otevřít co nejdříve, záleží však na vládních omezeních. Naše rozhodnutí neotevírat ve spěchu počátkem prosince 2020 se ukázalo jako správné, zamezili jsme vyšším finančním ztrátám a ušetřené prostředky můžeme nyní investovat do dalšího rozvoje Blue Orange. Stejně jako Vy chceme otevřít, jakmile to bude možné.

Pokud máte jakékoliv dotazy, napište nám na e-mail kohoutek@blueorange.cz.

Přejeme Vám v roce 2021 vše nej…, především dobrá rozhodnutí o tom, jak posílit svoji imunitu a komu udělit imunitu poslaneckou. Tato rozhodnutí nás ovlivní na dlouhá léta.

 

Těšíme se na Vás!

 

Se srdečnými pozdravy

 

Tomáš Tereba                                                Michael Saran
Blue Orange a.s.                                            Odien Real Estate a.s.


Zprávy od Blueorange jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis