Všechny newslettery

 

Čtyři sady a PES

S neuvěřitelnou pečlivostí (a s decentním předávkováním ze samotného ochutnávání) jsme pro vás vytvořili zcela nové degustační sady. Celému arzenálu vévodí velkosada Divoký pes, který je narozdíl od toho vládního stále stejně skvělý a snadno předvídatelný.

 

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Divoký pes

Po velkém úspěchu našich degustačních sad Lockdown vám do nového roku přinášíme další obsáhlou sadu Divoký pes. Udělejte radost sobě nebo někomu blízkému čtrnácti tabulkami od těch nejlepších čokolatiérů. Z bezmála kilové dárkové tašky na vás vykoukne pomeranč, granátové jablko, mexické koření, slaný karamel nebo třeba černý česnek.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Pestrobarevné pastelky

Pastelkový balíček od Seed and Beans v sobě skrývá všechny nejoblíbenější tabulky od této čokoládovny. Degustační sada obsahuje vynikající bílou s mákem a citrónem, malinovou s vanilkou, mléčnou "nugátovou" s pastou z mandlí a lískových oříšků a samozřejmě nesmí chybět ani mléčná s limetkou a mořskou solí. Vybarvěte každý den novou barvou.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Kouzelné květiny

Krásná degustační sada všech tabulek od Chocolate and Love. Září barvami a udělá radost úplně všem milovníkům čokolády, protože obsahuje jak tabulky s příchutěmi, tak čisté hořké tabulky. V sadě najdete například karamelizované lískové oříšky se solí v kombinaci s mléčnou čokoládou, slaný karamel nebo drcené boby, ale i oblíbenou kávu nebo mátu.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Hotovo deset

Je tu zpátky! Oblíbená kilová degustační sada od švýcarské Stelly, kterou jsme malinko obměnili a najdete v ní i novinky. Je doplněna o kurkumu, tygří ořechy a kokos, z klasiky nesmí chybět ovoce z baobabu a chilli.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Indonésie do kapsy

Vydejte se na výlet s čokoládami značky Francois Pralus do daleké Indonésie a objevte tak chuť místního vynikajícího kakaa. V balíčku tří Single Origin tabulek najdete Jakartu, Indonésii a Papuu Novou Guineu. Šťastnou čokoládovou cestu a dobrou chuť.

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Často se nás ptáte, jestli a jak v této době fungujeme. Jsme tu stále pro vás a chceme vám přinášet radost v podobě skvělé čokolády. Na nejčastější otázky jsme odpověděli zde.

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Ještě více čokolády?

Objevte další stovky čokolád na našem e-shopu

Copyright © 2020 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis