Všechny newslettery

 

Degustační sady nikdy nekončí

Máte je rádi a my je rádi vymýšlíme. Tak jsme si pro vás připravili další nové čokoládové sady, abychom k vám přiblížili degustaci co možná nejvíc. Představujeme vyladěné kombinace od naší zkušené degustátorky.

 

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Rustikální novinka

Tabulka Aztec Spice od Chocolate Tree v sobě skrývá typické mexické koření, především chilli, takže to má pořádný říz a krásně voní po skořici a muškátovém oříšku. Dále v balíčku najdete rustikální Ajalu, Jordi's a jejich TOP, ve které najdete drcených bobů víc než dost a samozřejmě nesmí chybět TAZA a tradiční Mexiko ve formě čokolády s vanilkou, kávou a slanými mandlemi.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Indický trh s kořením

Umíte si představit vůně a barvy na tradičním indickém tržišti? Můžete se na něj podívat v pohodlí vaší pohovky prostřednictvím vynikající tree to bar čokoládovny Soklet z Indie. Degustační sada hraje všemi barvami a o indické chutě také nepřijdete. Těšit se můžete na šafrán, mátu, černý česnek nebo kokos.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

DOMINO RUGOSO

Fermentace, neboli kvašení kakaa, se při zkrácení doby projeví intenzivní květinovou chutí s tóny nezralých švestek a zelených banánů. Při běžné době fermentace se v chuti objevují tóny připomínající chuť švestek. Chuťový rozdíl této změny ve výrobním procesu pocítíte právě díky této sadě.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

DOMINO CHUNO

Sada DOMINO CHUNO 70% se skládá ze 2 luxusních hořkých čokolád z odrůdy Criollo/Trinitario (severní Nikaragua). Při procesu kvašení se boby dvakrát (DOUBLE TURNED), nebo třikrát obracejí (TRIPLE TURNED). Chuťový rozdíl této změny ve výrobním procesu pocítí klidně i čokoládový začátečník.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Jó, pětku jó

Sladký nádech banánového mléka a jemného kakaového másla. Čokoládová tabulka, se kterou se vydáte na výlet do Yuna River Valley v Dominikánské republice. Pětka je prostě návykovou záležitostí. A těchto pět kousků hravě schováte do každé kapsy.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Báječná mléčná

Hvězda mezi mléčnými čokoládami! Chuť čokolády Esmeraldas Milk je nezapomenutelná zejména díky jemné chuti kondenzovaného mléka ve spojení se slanými a karamelovými tóny. Čokoláda je na pohled světlejší a je provoněná tropickým ovocem. Kakao pochází z kakaových bobů Arriba z Ekvádoru.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Hořká s medailemi

Oceněná čokoláda Virunga 70% z Konga. Čokoláda temně bordové barvy s tóny černého čaje a morello višní. Kakao používané k výrobě této tabulky objevili Original Beans v srdci národního parku ve východním Kongu – Virunga. V tomto národním parku žije v deštném pralese téměř 900 horských goril a tato čokoládovna přispívá na chod parku a podporuje místní zemědělce.

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Často se nás ptáte, jestli a jak v této době fungujeme. Jsme tu stále pro vás a chceme vám přinášet radost v podobě skvělé čokolády. Na nejčastější otázky jsme odpověděli zde.

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Ještě více čokolády?

Objevte další stovky čokolád na našem e-shopu

Copyright © 2020 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis