Všechny newslettery

 

Jak degustoval svatý Valentýn?

Nevíme. Asi moc ne. Nicméně si na jeho svátek dáváme různé dárky na důkaz lásky. Kytka potěší, ale časem zvadne, šperk leze trochu do peněz. Proto navrhujeme čokoládu, která udělá radost všem.

 

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Degustační sada VALENTÝN

Valentýnský balíček čokolády složený z těch nejlepších tabulek čokolády. Mléčná, bílá, hořká – všechny v sadě najdete, včetně ochucených čokolád s kokosem a malinami, ibiškem nebo růžovým olejem. Udělejte radost někomu, na kom vám záleží a určitě dostanete také ochutnat!

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Four LOVE of Chocolate

Nová degustační sada od Original Beans v sobě ukrývá hned čtyři vynikající čokoládové tabulky. Uvnitř najdete mléčnou 42% Esmeraldas z Ekvádoru, mléčnou 55% Femmes de Virungu z Konga, hořkou 70% Virungu z Konga a hořkou 75% Piuru z Peru. Krásný dárek, který potěší každého milovníka čokolády.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Valentýnské víno

Limitovaná edice Valentýn – Víno. Tabuka s vínem, která vznikla ve spolupráci se slovenskými vinaři. A jak říkají v Ajale: "Láska je naší magickou ingrediencí, umí tvořit zázraky a nejde zastavit."

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Valentýnská Whisky

A druhá tabulka do páru je trochu ostřejší – je totiž s whiskey. Kouřové aroma zapříčinila Single Malt Scotch Whisky, která zahřeje na duši i na těle. Na etiketě je prostor pro vyplnění jména vašeho milovaného.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Hořká fialka

Vůně fialek a luxusní 65% hořká čokoláda tvoří přímo magickou kombinaci. Ochutnejte voňavou novinku mezi našimi čokoládami v krásném ručně malovaném obalu přímo od majitelky čokoládovny, paní Chantal Coady!

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Mléčná růže

Čistý růžový olej v hedvábně hladké mléčné čokoládě. Olej, který Rococo používá, je jemně extrahován z tisíců růží pomocí parní destilace pro chuť jemnou a krémovou, ale intenzivně květinovou a dlouhotrvající.

Nevybrali jste?

Objevte další zamilované čokoládové sady

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Často se nás ptáte, jestli a jak v této době fungujeme. Jsme tu stále pro vás a chceme vám přinášet radost v podobě skvělé čokolády. Na nejčastější otázky jsme odpověděli zde.

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2020 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis