Všechny newslettery

 

Hořká britská mutace nyní v akci

Anglická čokoládovna Rococo patří v našem sortimentu mezi stálice. Nyní vám nabízíme některé jejich tabulky se slevou, abyste mohli vyzkoušet dosud nevyzkoušené.

 

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Rudý Honduras

Tahle tabulka je vyrobena ze speciálních bobů, kterým se pro jejich barvu přezdívá Mayské rudé. Dochází k unikátní fermentaci a výsledná chuť je ovocná se sladkým nádechem švestek, rybízu a medu.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Ostré Peru

Ten ostrý tón citrusů a šťavnatých třešní je ale vyvážený nádechem piniového oříšku a praženého kakaa. Boby pochází z úpatí samotných And, kde si jejich tajemství předávají farmáři z generace na generaci.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Vulkanická Papua

Skutečně – tyto boby jsou naprosto unikátní díky vulkanickému podloží, na kterém kakaovníky rostou. Na jazyku tak můžete cítit výrazné tóny vlašských ořechů následované náznaky citrusů. Skutečně jedinečná záležitost.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Mořská sůl a hořká čokoláda

Hořká čokoláda s mořskou solí. Zakladatelku čokoládovny Rococo, Chantal, napadlo dát dohromady slané a sladké, když si vychutnávala zmrzlinu na pláži v západní Anglii. Výsledek je fantastický a tato tabulka je jednou z nejprodávanějších od značky Rococo.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Hořká čokoláda s růží

Králem mezi esenciálními oleji je bezesporu ten z růží, který patří mezi nejdražší na světě. Ochutnejte 65% hořkou čokoládu právě s tímto olejem. Díky této tabulce se ocitnete uprostřed zahrady plné květin. Ideální tabulka pro milovníky intenzivních vůní a kvalitní hořké čokolády.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Čokoládový pudink

Ruku na srdce – tohle je vánoční tabulka. Ale když najdete v mrazáku krabičku s lineckým, tak ji taky nevyhodíte do koše, ne? Mléčná tabulka s rybízem, brandy a kořením dokáže navodit nejen vánoční, ale třeba i únorovou atmosféru.

MDŽ je za rohem a čokoláda potěší každou ženu

Potěšit každou ženu

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Často se nás ptáte, jestli a jak v této době fungujeme. Jsme tu stále pro vás a chceme vám přinášet radost v podobě skvělé čokolády. Na nejčastější otázky jsme odpověděli zde.

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2021 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis