Všechny newslettery

 

Tak už je zase máme.

Psali jste si o ně a nás moc mrzelo, že vám nemůžeme vyhovět. Naše nejoblíbenější značka je zpět v plné palbě. Naskladnili jsme Willie's!

 

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Sladce bílá

Velmi jemně a decentně sladká tabulka El Blanco je pokladem mezi bílými čokoládami. Uchovala si vůni kvalitního kakaa, je smetanově hladká a bez přidané vanilky. Zmizí ve vteřině.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Sladce mléčná

Smetanově mléčná jemná čokoláda s intenzivní charakteristickou chutí venezuelského kakaa. Naše nejprodávanější mléčná čokoláda, takže ji více asi představovat nemusíme.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Trochu hořká

Tabulka Las Trincheras Gold 72% z venezuelského kakaa a odrůdy Trinitario je vynikající. V její chuti naleznete velmi jemné ořechové tóny a plnou poctivou kakaovou chuť. Takhle chutná Venezuela!

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Pořádně hořká

Jen pro skutečné fajnšmekry a odborníky je tahle 100% tabulka bez přidaného cukru s pistáciemi a datlemi. Za čokoládového odborníka však můžete klidně prohlásit sami sebe.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Degustační sada Queen

Narozdíl od královské rodiny nám na barvě nezáleží, takže jsme pro vás připravili pestrobarevnou degustační sadu devíti čokolád. Budete překvapeni jedinečnou chutí bílých a mléčných čokolád, ale také 100% hořkými tabulkami slazenými pouze sušeným ovocem a ořechy. V balíčku na vás čeká i jedna čistá stovka – Sur De Lago z Venezuely.

Vyzkoušejte i další degustační sady

To rozhodně chci

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Často se nás ptáte, jestli a jak v této době fungujeme. Jsme tu stále pro vás a chceme vám přinášet radost v podobě skvělé čokolády. Na nejčastější otázky jsme odpověděli zde.

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2021 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis