Všechny newslettery

 

Odpočiňte si od horka; dejte si čokoládu!

Sedněte si před klimatizaci nebo aspoň větrák, dejte si nohy nahoru a užijte si luxusní jízdu s jednou z našich vybraných tabulek.

 

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Duhová degustace

Ochutnejte mix deseti výborných britských čokolád Willie's. Budete překvapeni jedinečnou chutí bílých a mléčných čokoláda, ale také hořkých čokolád se zajímavými přísadami.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Heinde & Verre – to nejlepší

Ochutnejte nejlepší tabulky od naší nové značky. Vyzkoušet můžete klasickou fantasticky jemnou mléčnou čokoládu, neobyčejně obyčejnou hořkou 71% tabulku a konečně falešně mléčnou čokoládu. Proč falešně? Protože v ní není ani kapka mléka. Jen to tak chutná.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Bílá s fenyklem

Jemná bílá čokoláda z kakaového másla z Dominikánské republiky má barvu uzrálého obilí, krásně lehce voní po fenyklu a v chuti najdete lékořici.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Hořký tanec chutí

Swingin' Sunrise – Let's Dance! Tabulka čokolády od holandské čokoládovny Mesjokke rozšíří naši rodinu tanzanských čokolád. Kakaové boby jsou z oblasti Mbingu v Kilombero Valley a odrůdy trinitario. Čokoláda má příjemné ovocné choťové tóny po sušeném ovoci.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Klasická degustace na závěr

Pět divů světa! Degustační sada Willie's Cacao s pěti Single Origin tabulkami z těch nejlepších plantáží světa. Ochutnáte čokolády z Madagaskaru, Peru, Venezuely a Indonésie. Balení obsahuje Willie's kakaovou mapu, na které najdete místo původu Vámi ochutnávaných tabulek. Sada Wille's Cacao "Pět divů světa" je také ideální dárek pro cestovatele a milovníky čokolády!

Slevy, akce, parády

To mě zajímá

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2021 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis