Všechny newslettery

 

Co by si dal Antonín z čokoládového skladu

Čau, já jsem Antonín a píšu pro tebe každý týden tenhle čokoládový newsletter. Doufám, že ti to moc nevadí. Dneska jsem moc neměl nápad, tak jsem zašel do skladu a vybral to, co bych si (i v tomhle vedru) dal já. Certifikovaný degustátor sice nejsem, ale stejně tomu hodně rozumím.

 

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

DON ALFONSO 70%

Krásnou plantáž pana Alfonse Topia najdeš hned vedle vesnice El Castillo v jižní Nikaraguy, téměř na hranicích s Kosta Rikou. Místní kakao je velmi aromatické a pěstuje se zde "jako za starých časů", kdy stromy mají mezi sebou velký prostor a dostatek stínu. Většinou se ani nestihnu rozdělit, protože je prostě strašně dobrá.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Puky s mořskou solí

Tentokrát je to 70% hořká čokoláda z organického kakaa s mořskou solí. Je vlastně hodně sladká, ale taky docela dost slaná. No prostě pohoda. A jsou tam dva puky, tak se můžeš dokonce i rozdělit.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Míšina Jembrana

Vydej se se mnou a s Míšinou čokoládou na výlet na exotický ostrov Bali. Tmavá čokoláda z výběrových kakaových bobů z oblasti Jembrana na Bali. Někdo by v ní mohl cítit tóny lesního medu, manga, marcipánu, kávy a ořechů.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Míšina Uganda

Novinka od Míšiny čokolády až z daleké východoafrické Ugandy. Single Origin tabulka s jemným nádechem burákového másla, která je neuvěřitelně jemná. Je to skoro jako mléčná čokoláda, ale ještě pořád je to klasická hořká.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Míšina Nikaragua

A na závěr ještě jedna novinka, kterou miluju. Single Origin tabulka z kakaa z Nikaraguy z oblasti Rugoso získala v letošním roce dvě hvězdy od Great taste, a to naprosto oprávněně. Tato tabulka má z počátku příjemně nakyslou chuť po sušeném ovoci, následně se její chuť rozvine do oříškových tónů s jemným náznakem medu a rumu v dochuti. To mi poradila Šárka.

Slevy, akce, parády

To mě zajímá

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2021 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis