Všechny newslettery

 

Příruční sadičky do každé kapsičky

Psali jste nám, že byste chtěli degustační sady malých čokolád. Ať už jen tak do kapsy nebo jako drobný dárek pro paní učitelku, souseda nebo na první rande.

 

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Nebe

Nebeská sada hned osmi mini tabulek od Willie's Cacao. Těšit se můžete na skvělou Single Origin tabulku Milk of the Gods 44% a na Sea Flakes 44%.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Peklo

Pokud je na vás nebeská sada příliš sladká, můžete vyzkoušet tuhle "pekelnou". Těšit se můžete na skvělou single origin tabulku Luscious Orange 65% a na Las Trincheras 75%.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Ráj

A když se nemůžete rozhodnout, tak si dejte raději všechno. Vyzkoušíte skvělé single origin tabulky Milk of the Gods 44%, Sea Flakes 44%, Luscious Orange 65% a Las Trincheras 75%.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Dvě, ale vlastně čtyři

V balíčku dvou vynikajících tabulek od Heinde & Verre z holandského Rotterdamu najdete jednu mléčnou a jednu hořkou čokoládu. V obou případech ochutnáte bean to bar čokolády, které jsou blend bobů z Indonésie, Dominikánské republiky a Peru. V každé ze dvou krabiček na vás čekají dvě tabulky (takže vlastně máte v balíčku hned čtyři čokolády, a se vyplatí).

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Perfektní dárek? Degustace a čokoláda na doma

Přijďte na naši degustaci a vyzkoušejte několik vzorků těch nejlepších tabulek. Poslechnete si u toho také zajímavé informace o celé cestě kakaových bobů ze stromu až k vám na jazyk. Celým zážitkem vás provede velezkušená degustátorka Šárka, která o čokoládě ví první poslední. Skvělé i jako dárek. K degustaci dostanete dárkový balíček čokolád, který vám předáme přímo u nás v den degustace.

Slevy, akce, parády

To mě zajímá

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2021 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis