Všechny newslettery

 

Antonínův podivný výběr čokolád

Ne vždy se najde téma. Advent ještě není, Mikuláš ještě není, svatý Martin už byl... To jsou ty chvíle, kdy vlezu do skladu, zamyslím se nad svými nejoblíbenějšími tabulkami a jednoduše je hodím do newsletteru.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Pořádný adventní kalendář

Hledáte adventní kalendář pro extrémního milovníka čokolády? Tak ho tady pro vás mám. Hned dvacet čtyři tabulek od Georgia Ramon s netradičními chutěmi a v krásných obalech. Pořádně si ten adventní čas oslaďte!

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Domino Chuno

Sada DOMINO CHUNO se skládá ze 2 luxusních hořkých čokolád z odrůdy Criollo/Trinitario ze severní Nikaraguy. Při procesu kvašení se boby dvakrát (double turned) nebo třikrát (triple turned) obracejí. Ten chuťový rozdíl díky odlišnému výrobnímu procesu pozná i čokoládový začátečník (třeba já).

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Domino Rugoso

Další sada nabídne srovnání dvou tabulek Domino Rugoso. Jedna je fermentována standardně, druhá kvasila trochu kratší dobu (bad fermentation). Kratší fermentace, neboli kvašení kakaa, se projeví intenzivní květinovou chutí s tóny nezralých švestek a zelených banánů. Při běžné době fermentace se v chuti objevují tóny připomínající chuť švestek. Musíte to ozkoušet sami, je to zážitek.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Zbrusu nová stovka

Perfektní 100% tabulka čokolády vyrobena v Saigonu z těch nejlepších místních kakaových bobů; jedná se o blend z různých provincií jižního Vietnamu. Chuť bobů je krásně vybalancovaná do plné kakaové chutě s tóny koření, červeného ovoce s krémovou dochutí.

Slevy, akce, parády

Prohlížet stovky tabulek

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2021 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis