Všechny newslettery

 

ČERNÝ ČOKO PÁTEK 

Malá sleva, také sleva! Máme pro vás od dnešního dne 5% slevu na všechny naše čokolády. Platí i na všechny novinky, a že jich není málo. Nezmeškejte to. Se slevou nakoupíte pouze do neděle.

BLACKFRIDAY21

Kód zadejte na stránce košíku. Platí do 28. 11. 2021

 
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Rózsavölgyi Csokoládé  POZDRAV Z MAĎARSKA 

Maďarsko je země rozličných chutí a vůní. V balíčku na vás čeká mléčná s mandarinkovým olejem, hořká se sladem a chmelem, hořká s chlebem a olivami, a jelikož jde o maďarskou čokoládu, nesmí chybět hořká s místní pálivou paprikou. A nezapomeňte na to, že rozbalené tabulky od Rózsavölgyi Csokoládé jsou také uměleckým dílem.

MADAGASKARSKÁ SLEVA

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

KONOPNÉ SEMÍNKO S PRAŽENÝMI MANDLEMI

Single origin čokoláda vás pobaví křupavými praženými mandlemi a celkovou chuť doladí konopná semínka, která patří mezi superpotraviny. Chuťový dojem z čokolády je krásně oříškový, hladký a krémový.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

BRUSINKY S LÍSKOVÝMI OŘÍŠKY

Čokoláda se sušenými brusinkami, praženými lískovými ořechy a špetkou voňavé skořice. Její chuť je krásně vyvážená mezi sladkostí a kyselinkou sušeného ovoce. Zahřeje vás špetka skořice a vše doladí  pražené ořechy. V dochuti možná objevíte tóny santalového dřeva.

 
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

KŘUPNĚTE SI

Prostě mandle. Další oříšky, které máme v čokoládě rádi, navíc v kombinaci s křupavým krokantem - výborná záležitost. Millésime tuto dobrotu namíchali se 75% čokoládou z panamského kakaa z oblasti Bocas del Toro a mixu trinitaria, forastera a criolla. 

 
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

3 x DUTCH

Degustační sada Dutch je skvělá nejenom v tom, že jsou v ní hned tři čokolády od úžasných Heinde & Verre z Rotterdamu, ale ochutnáte hned tři naprosto rozdílné tabulky - klasickou mléčnou 52%, hořkou 71% a Mylk vegan 52%. Všechny tři čokolády jsou blend.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

 9 + 1 - 5% 

Balíček 9+1 je speciální dárková sada ve které najdete i jednu tabulku ZDARMA jako DÁREK. Devět čokolád jste možná již ochutnali, ale ta plus jednička je úplně zbrusu nová tabulka. Je to Esmeraldas M!LK 50% s mandlovým mlékem.

 

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Často se nás ptáte, jestli a jak v této době fungujeme. Jsme tu stále pro vás a chceme vám přinášet radost v podobě skvělé čokolády. Na nejčastější otázky jsme odpověděli zde.

 

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do soboty

 od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2020 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis