Všechny newslettery

 

Zásilka z Holandska: Heinde & Verre máme opět skladem

Posledně se po nich zaprášilo a my jsme rádi, že se nám je podařilo opět dovézt a naskladnit. O koho že se to jedná? Čokoládovna z holandského Rotterdamu Heinde & Verre si zakládá na pomalém a kvalitním zpracování surovin, a jejich čokolády z grand cru kakaových bobů tak mají přirozeně plnou chuť.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Limitovaná Jáva

Geniální čokoláda v limitované edici. V Holandsku vyrobili pouze 1100 kusů a každý z nich je ručně očíslovaný, takže se můžete těšit na svou vlastní tabulku čokolády, kterou nikdo jiný na světě nemá. Je vyrobena z jávského kakaa bílé odrůdy Criollo. Těšit se můžete na plnou chuť květin, zralého ovoce, ořechů, svěžesti tropického ovoce a karamelu.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Kilovka horké čokolády

Díky tomuto kouzelnému zlatému pytli si doma budete moci připravit tu nejpoctivější horkou čokoládu, o které jste do teď pouze snili. Stačí si ve vodní lázní rozpustit mléko nebo smetanu a přisypat tam tolik čokolády, kolik si budete přát. Osladit ji můžete medem nebo cukrem, dle vaší chuti.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Čistě bílá

Přirozená chuť a aroma kakaového másla z Peru dodává čokoládě krémovou chuť a nepotřebuje extra vanilku, jako se to obvykle dělává. Čokoláda má díky tomu chuťově blízko čerstvým mléčným produktům, například smetaně. Je fantastická!

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Mléčná, ale veganská

Heinde & Verre vyrobili svou vlastní veganskou alternativu mléčným čokoládám. Objevíte v ní tóny koření, květin, karamelu a kokosu. Čokoláda je vyrobena z nejlepších přírodních ingrediencí, které jsou plnohodnotnou náhradou klasické mléčné čokoládě.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Hořká Brazílie

Heinde & Verre docílili jedinečné chutě své čokolády tím, že použili hned několik profilů pražení u stejného druhu kakaových bobů. V praxi to znamená, že rozdělí várku kakaa na tři díly a každý z nich upraží na jinou teplotu. Smíchají se následně až při konšování. Tento postup dodává tabulce komplexní a velmi pestrou paletu chutí. V každém kousku čokolády tak objevte tóny ovoce, sirupu, bylin, kakaa a kávy.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Na domácí degustaci

Degustační sada Dutch je skvělá nejenom v tom, že jsou v ní tři čokolády od úžasných Heinde & Verre z Rotterdamu, ale ochutnáte hned tři naprosto rozdílné tabulky čokolády. Klasickou mléčnou 52%, hořkou 71% a Mylk vegan 52%. Všechny tři čokolády jsou blend.

Další skvělé tabulky od Heinde & Verre

 

Hurá do Holandska

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2021 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis