Všechny newslettery

 

Jak na Nový čokoládový rok, tak po celý čokoládový rok

Dali jste si hned po půlnoci čokoládu? Jestli ne, tak to ještě můžete napravit. Naše prvotřídní čokolády se stoprocentně slučují s jakýmkoliv předsevzetím, co jste si do nového roku dali. Jsou skvělým společníkem k hubnutí, tloustnutí, pauze od alkoholu, může to být váš nový koníček, můžete se díky čokoládě setkávat s novými lidmi. No prostě dokonalá volba.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Whisky

Millésime si pro vás nachystali 75% čokoládu z ugandského kakaa z oblasti Semuliki Forest v regionu De Bundibugyo a najdete v ní voňavou whisky. Chuť je silně dřevitě zemitá s kakaových dojezdem s jemným tónem sušeného ovoce.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Rum

Máte rádi kvalitní rum a čokoládu? Tabulka je v kapse přeci jen skladnější než láhev, a tak si pro vás Millésime z Belgie nachystali čokoládu z ugandského kakaa a prvotřídního rumu. Chuť je klasicky dřevitě zemitá s kakaových dojezdem.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Veganská (mléčná)

Heinde & Verre vyrobili svou vlastní veganskou alternativu mléčným čokoládám, která je unikátní velmi jemnou krémovou chutí. V tabulce objevíte tóny koření, květin, karamelu a kokosu. Čokoláda je vyrobena z nejlepších přírodních ingrediencí, které jsou plnohodnotnou náhradou klasické mléčné čokoládě.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Skvěle hořká

Brazilské kakao nabízí čokolatiérům velmi širokou paletu autentických chutí. Heinde & Verre docílili chutě své čokolády tím, že použili hned několik profilů pražení u stejného druhu kakaových bobů. V každém kousku čokolády objevte tóny ovoce, sirupu, bylin, kakaa a kávy. V krabičce najdete rovnou dvě tabulky čokolády.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Burákové máslo

Máte rádi chuť a vůni burákového másla? Pak je tu něco, co vám určitě udělá velikou radost. Millésime z Belgie si pro vás připravili tabulku čokolády z peruánského kakaa. Již při prvním přičichnutí ucítíte pražené ořechy a chuť je stejně intenzivní. Buráky v této tabulce doplňují kousky karamelu se špetkou soli.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Skvělé mandle

Prostě mandle. Další oříšky, které máme v čokoládě rádi. Navíc v kombinaci s křupavým krokantem je to výborná záležitost. Millésime tuto dobrotu namíchali se 75% čokoládou z panamského kakaa z oblasti Bocas del Toro a mixu odrůd trinitario, forastero a criollo. velmi zajímavá je sezamová chuť na konci ochutnávání.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Prostě mléčná

Díky holandském sušeném mléku tu máme úžasně krémovou tabulku. Kakao, ze kterého je tato tabulka vyrobena, je blend z certifikovaných organic bobů z Indonésie, Dominikánské republiky a Peru. Čokoláda se v puse krásně rozpouští, má příjemně nakyslý začátek, který přechází do chuti květin a bylin s karamelovou dochutí. Na konci degustace vám čokoláda může připomenout chuť kávy a vlašských ořechů.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Prostě hořká

A vedlejší mléčnou můžete perfektně srovnat s touto "totožnou" hořkou tabulkou. Heinde & Verre a jejich DUTCH hořká je art blend prémiových kakaových bobů harmonicky namíchaný z bobů z Indonésie, Dominikánské republiky a Peru. Díky tomu má tato tabulka velkorysou, vrstevnatou a dlouhotrvající chuť. Čokoláda má plnou kakaovou chuť s tóny květin, medu, bylinek s dochutí kávy a dřevitých tónů.

Slevy, akce, parády

Prohlížet stovky tabulek

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2022 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis