Všechny newslettery

 

Čokoládový strom až k vám domů

Představujeme vám skotskou čokoládovnu Chocolate Tree. Oba zakladatelé kladou důraz na vřelý osobní vztah se všemi farmáři, od kterých berou kakao, a nabízí jim férovou cenu za poskytnuté služby. Jedině tak je podle nich zaručena stoprocentní kvalita dodávaných surovin.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Limitovaná Chuao

Výraz CHUAO zvedne pravého milovníka kvalitní čokolády ze židle. Toto jméno patří oblasti severní Venezuely, kde rostou jedny z těch nejlepších kakaových bobů na světě. Ochutnáte jedinečnou čokoládu plnou ovocných tónů, přirozeně nasládlou chutí a najdete v ní tóny zralých třešní, švestek a v závěru broskev nebo ostružiny.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Whisky

Vzácné kakaové boby z oblasti Maraňón, která se nachází v blízkosti velkého kaňonu v peruánských Andách, jsou nakládány do prémiové jednosladové whiskey z Islay. Tato whisky je vyráběna na skotském ostrově Hebridean a je známá svou zemitou chutí. Kakaové boby naložené v této pochoutce jsou pak následně přimíchány do čokolády vyrobené z té samé odrůdy kakaa.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Rum

Milujete letní párty na pláži pod palmami a chcete tam zavítat i během chladnějšího období roku? Na to je ideální tato tabulka od Chocolate Tree. Výrobci se inspirovali neoficiálním národním nápojem v Belize, karibským rumem. Naložili do rumu kokos s ananasem a ty pak následně namíchali do vynikající single origin čokolády z čistého belizského kakaa.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Hořkosladká Gianduja

Gianduja je krém z lískových oříšků, který pochází z regionu Piedmonte v severní Itálii. Kdo ho zná a ochutnal, jistě ví, že jede o krém z těch nejlepších lískových ořechů na světě. Nyní si na něm můžete pochutnat v kombinaci s vynikající čokoládou od Chocolate Tree, která je vyrobena z výběrových peruánských kakaových z oblasti Piura.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Chililique

To není jazykolam, ale vesnička v odlehlém horském údolí severního Peru. Zde farmáři pěstují kakao té nejvyšší kvality a s velkou precizností ho následně i zpracovávají. Díky nim mohla vzniknou tato jedinečná Single Origin tabulka.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Nemléčná

Alternativní mléčná čokoláda s kokosovým mlékem a kokosovým cukrem. Kakao použité na výrobu této tabulky je z farmářské komunity Chililique v Piuře v severním Peru. Perfektní volba pro veganské milovníky mléčné čokolády.

Nevybrali jste?

Várka čokolád od Chocolate Tree zde

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2022 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis