Všechny newslettery

 

Máte v čokoládách hokej?

A není lepší mít hokej s čokoládou? Přinášíme vám netradiční hokejový výběr z našich čokolád, které se budou hodit zejména na nervy, když tak koukáme na ty naše výkony. Tak nahoďte čokoládové vlaječky na zrcátka a hurá na to.

Britská cena útěchy

Velikou ztrátu na hokejovém poli Britové poctivě dohání na čokoládové scéně. Může nás těšit jasná výhra, a ještě můžeme ochutnat dechberoucí britskou novinku z čokoládového domu Willie's Cacao. V proslulé mléčné čokoládě nyní najdete pražené mandle, které políbila mořská sůl. Sea Kissed Almond je tabulka, kterou si vychutnáte nejen při sledování hokeje.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Povolené uvolnění

My vám nic zakazovat nebudeme. V klidu vyhoďte kotouč přes všechny čáry a uvolněte se s fantastickou českou bílou čokoládou, která se potkala s pořádně silnou kávou. Nenechte se překvapit ne tak zcela bílou barvou, toho kafe je tam fakt dost!

Švédská odplata

Se Švédskem to bohužel nedopadlo, ale můžeme jim alespoň sníst jejich nejoblíbenější čokoládu! Švédští Standout Choclate si pro vás připravili dark milk čokoládu z indického kakaa, která vás bezpochyby osloví svou plnou kakaově karamelovou chutí, jemnou až krémovou konzistencí a dochutí po ovoci a pražených oříškách.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Švýcarská škola se pozná

Věděli jste, že Rakušáky trénuje Švýcar? A stejně jako jeho svěřenci dotahují vše do konce, tak i švýcarští čokolatiéři makají jak šroub. Nebo jako hodinky? Z počátku lehká kyselost vám otevře výjimečnou šťavnatou ovocnou chuť plodů baobabu. Ucítíte jemně kyselou chuť s pálivými i sladkými tóny.

Mistři!

Na hokejové mistry si budeme muset ještě počkat, ale čokoládové šampiony můžete mít na stole hned. Zlatou medaili z čokoládového mistrovství si odnesla třeba Piura milk tabulka od peruánské čokoládovny Cacaosuyo. Čokoláda je jemná s karamelovými a oříškovými tóny a je krásně doladěna kvalitním vanilkovým luskem, v dochuti objevíte jemnou ovocnou kyselinku.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Další (nejen) hokejové speciality

DO TOHO!!!

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2022 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis