Všechny newslettery

 

V čokoládách se jeden nevyzná

Ale my trochu ano. A tak se pro vás snažíme vymýšlet stále nové kombinace čokolád, které k sobě ladí a jsou perfektní na domácí degustaci. Vyzkoušejte nové kombinace, které se urodily v našich čokoládových hlavách.

Prostě všechny

Jedenáctka od Willie's Cacao nadchne nejednoho fanouška čokolády. V sadě je vše, co si můžete přát. Oblíbená bílá El Blanco, Lucious Orange, maliny, matcha, zázvor a SUPER žhavá novinka Sea Kissed Almond, samozřejmě nesmí chybět ani Milk of the Gods a Milk of the Stars. A naše jedenáctka hraje všemi barvami, udělejte někomu velkou čokoládovou radost. Třeba sobě.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Pytel plný bonbónů

Kdo by nemiloval truffles - čokoládové lanýže od Willie's Cacao? A proč je nedegustovat všechny najednou. Zabalili jsme pro vás všechny druhy truffles do pytle, aby byly pohromadě a mohli jste tak udělat velikou čokoládovou radost sobě nebo někomu koho máte rádi.

Duhovka

Naše duhovka vám vykouzlí svými barvami úsměv na tváři. Vyladěná barevně skoro plameňákově a tabulky v ní vás nadchnou. Těšit se můžete na El Blanco, bílou s malinami, bílou s Matcha japonským čajem a čtveřici doplňuje žhavá letní novinka Sea Kissed Almond se slanými mandlemi. Užijte si ji!

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Mléčná dráha

Modrobílá sada vašich oblíbených čokolád Willie's Cacao nadchne všechny milovníky bílých a mléčných čokolád. Bílá je zastoupena skvělým El Blancem, nesmí chybět mléčná Sea Flakes s mořskou solí, oblíbené klasiky Milk of the Gods a Milk of the Stars a v sadě najdete i nejžhavější novinku od této čokoládovny - Sea Kussed Almonds, mléčnou čokoládu se slanými mandlemi, která se vyvedla opravdu výborně.

Nalubaale

NALUBAALE je ghanský místní název Viktoriina jezera. Nedaleko něj najdete i tuto vynikající čokoládovnu Latitude, která vyrábí jednu čokoládu lepší než druhou. Proč tedy v dárkovém balení neochutnat hned všechny najednou. V balíčku se na vás těší Bukonzo Coffee 70%, White Caramel 40%, Dark Milk 49%, Rwenzori 80% a Semuliky 70%. Šťastnou cestu do Afriky.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Další vymazlené sady

JDU SI PRO SADU

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2022 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis