Všechny newslettery

 

Bludný Holanďan na špičce jazyka

Nepřiplul k nám na plachetnici, přijel normálně bílou dodávkou. A kromě těch palet s tabulkami na nás dýchnul rotterdamský mořský vánek v kombinaci s exotickým nádechem Bali, Peru a Brazílie. To musíte vyzkoušet.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Mléčná, ale veganská

Hledáte mléčnou čokoládu, ve které není ani kapka mléka? Je tady! Heinde & Verre pro vás vyrobili geniální veganskou MYLK čokoládu, která plnohodnotně nahradí i chuťově mléčnou klasiku. Unikátní krémová konzistence a velmi zajímavá chuť vás dostane.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Mléčná, jakože mléčná

Fantastická harmonie mezi holandským kravským sušeným mlékem a plnou svěží chutí kakaových bobů z ostrova Bali. Všechny chutě jsou krásně vyvážené do plných tónů kakaové chutě a krásně se rozpouští v ústech. Čokoláda vás osloví aromatem smetany a květin.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Hořká Brazílie

Brazilské kakao nabízí čokolatiérům velmi širokou paletu autentických chutí. Heinde & Verre docílili chutě své čokolády tím, že použili hned několik profilů pražení u stejného druhu kakaových bobů. V praxi to znamená to, že rozdělí várku kakaa na tři díly a každý z nich upraží na jinou teplotu. Smíchají se následně až při konšování. Tento postup dodává tabulce komplexní a velmi pestrou paletu chutí.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Hořce mléčná dobrota

Tohle je neobyčejná tabulka čokolády. Čokoláda má velmi intenzivní smetanovou chuť, unikátní sametovou konzistenci a je vyrobena z organického kakaa z Brazílie. Kakako je praženo v několika rozdílných skupinách a stupních, což dodává čokoládě komplexní chuť a aroma. Každý kousek čokolády má chuť květin, karamelu, jogurtu, sirupu, bylin a kávy. Dobrá zpráva je, že v krabičce jsou hned dvě tabulky.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Peruánská bomba

Typická světlá barva kakaových bobů je mimo jiné i nositelem tradiční komplexní ovocné chuti čokolády. V čokoládě objevíte tóny červeného ovoce, jemné ořechové tóny, dlouhou a elegantní dochuť kávy a citrusů. A v krabičce najdete dvě tabulky čokolády. Jednu tabulku si dejte hned a druhou máte na později!

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Anebo rovnou degustovat

Sada obsahuje degustační deník, který pro vás dala dohromady naše degustátorka Šárka ve spolupráci s Clever Minds. Nesmí samozřejmě chybět tabulka kvalitní čokolády - Piura Peru 71% dark od Heinde & Verre. V balíčku najdete i propisku, gumičku na převázání deníku, a to vše zabaleno do našeho poctivého pytlíku z bio bavlny.

Další holandské radosti

IK WIL CHOCOLADE

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2022 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis