Všechny newslettery

 

Zabalte si čokoládu, vyrazte na kolonádu

Léto je už doopravdy tady. Dovolená dokáže být pořádně náročná a únavná, a tak není na škodu přibalit si do kufru nějakou pořádnou energetickou bombu. Tak co třeba čokoládu?

Zelená mandarinka?

Míša Dohnálková se svým týmem si pro vás na léto připravili vynikající limitovanou edici svěží mléčné čokolády z Madagaskaru z kakaových bobů od pana Bertila Akessona s esenciálním olejem ze zelených mandarinek. Chutná krásně smetanově a mandarinkový olej jí dodává jemnost. Bronz na Academy of Chocolate Awards, zlato na International Chocolate Awards a k tomu hvězda z gurmánské soutěže Great Taste Awards.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Karamel pro vegany

Všichni už moc dobře známe tabulku se slaným karamelem a všichni se shodneme na tom, že je velmi návyková. Stejný osud čeká určitě i tuto novinku, která obsahuje vyšší procento kakaa z Dominikánské republiky a najdete v ní již zmiňovaný vynikající karamel s mořskou solí.

Virunga na Virunze

Nová degustační sada od Original Beans s vašimi oblíbenými Virunga tabulkami. V krásném balíčku se na vás těší 70% hořká Virunga a její mléčná sestra 55% Femmes de Virunga, věnovaná ženám pracujícím v Kongu na plantáži.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Víno, whisky a...

...chleba. No fakt. Umíte si představit pohodový večer u telky se skleničkou a s něčím k zakousnutí? Máme pro vás takovou sadu čokolád, která váš večer ještě o něco vylepší. V balíčku na vás bude čekat VÍNO, WHISKY a CHLEBA od vynikající Ajaly z Brna.

Svět kolem dokola

Pět divů světa! Degustační sada Willie's Cacao s pěti Single Origin tabulkami z těch nejlepších plantáží světa. Ochutnáte čokolády z Madagaskaru, Peru, Venezuely a Indonésie. Balení obsahuje Willie's kakaovou mapu, na které najdete místo původu Vámi ochutnávaných tabulek. Sada Wille's Cacao "Pět divů světa" je také ideální dárek pro cestovatele a milovníky čokolády!

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Veganský mix

Narazit na vegan bílou čokoládu je poměrně náročná věc, ale máme pro vás dobrou zprávu. V naší nové degustační sadě najdete hned dvě. Jedna z Německa od Georgia Ramon a druhá z Itálie od Aruntam. Společnost jim dělají dvě úžasné kokosové tabulky, jedna z Vietnamu ze Saigonu od Marou a druhá z českých luhů a hájů od Ajaly z Brna. Dobrou chuť.

Čokolády vhodné na dovolenou

TO CHCI

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2022 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis