Všechny newslettery

 

Míšina čokoláda je prostě nejlepší

To si evidentně řekli na prestižní čokoládové soutěži Great Taste 2022, odkud si Míša odvezla hned dvě medaile. Ale i pokud s čokoládou teprve začínáte, takže byste si do poroty netroufli, je Míšina čokoláda perfektní volba. Vyzkoušejte a uvidíte.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Oceněné Peru

Novinka od Míšiny čokolády z peruánského kakaa odrůdy Piura Blanco. Jemná hořká čokoláda s příjemnou ovocnou kyselinkou s citrusovými a ovocnými tóny s dochutí po sušeném ovoci a oříškách. Kromě nového ocenění na Great Taste získala i světovou cenu na Academy of Chocolate.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Oslavovaná Uganda

Novinka od Míšiny čokolády až z daleké východoafrické Ugandy. Single Origin tabulka s jemným nádechem burákového másla, která je neuvěřitelně jemná, až budete mít pocit, že ochutnáváte mléčnou čokoládu. I díky této famózní jemnosti se jí letos na čokoládové soutěži tak dařilo a my se tomu nedivíme.

Zelené mandarinky

Míša Dohnálková se svým týmem si pro vás na léto připravili vynikající limitovanou edici svěží mléčné čokolády z Madagaskaru z kakaových bobů od pana Bertila Akessona s esenciálním olejem ze zelených mandarinek. Chutná krásně smetanově a mandarinkový olej jí dodává jemnost. Ochutnejte a nebudete vám stačit jedna. I tahle tabulka sbírá medaili za medailí.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

České borůvky

Mléčná čokoláda z organických madagaskarských kakaových bobů z plantáží Bertil Akesson je ochucená českými borůvkami a potěší každého příznivce ovocných chutí a neobvyklých specialit. Mimo jiné je to také tabulka ověnčená zlatou medailí Academy of Chocolate 2020.

Kozí ostrovy

60% mléčná čokoláda z kakaových bobů ze Šalamounových ostrovů s kozím mlékem. Mléko pochází z rodinné kozí farmy na Moravě. Tabulka je pro milovníky kozího mléka a zároveň i pro ty, co si nemohou dát kravské mléko. Čokoláda po rozbalení voní jako perník, chutná po karamelu s tóny kozího mléka.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Míša to i pěkně Balí

Vydejte se s Míšinou čokoládou na výlet na exotický ostrov Bali. Tmavá čokoláda z výběrových kakaových bobů z oblasti Jembrana na Bali. Můžete v ní ucítit tóny lesního medu, manga, marcipánu, kávy a ořechů.

Jemná Nikaragua

Single Origin tabulka z kakaa z Nikaraguy z oblasti Rugoso získala v letošním roce dvě hvězdy od Great taste, a to naprosto oprávněně. Tato tabulka má z počátku příjemně nakyslou chuť po sušeném ovoci, následně se její chuť rozvine do oříškových tónů s jemným náznakem medu a rumu v dochuti. A jemnost? Tu snad u Míšiny čokolády ani není potřeba zmiňovat.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Ochutnáte radši něco jiného?

NE, CHCI MÍŠU

CO TAM MÁTE DALŠÍHO?

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2022 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis