Všechny newslettery

 

Mléčná čokoláda nemusí být strašně sladká

Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli chcete ochutnat raději mléčnou nebo hořkou čokoládu, máme pro vás perfektní řešení, které se jmenuje vysokoprocentní mléčné čokolády. Tyhle tabulky jsou dokonale vyladěné, to jste ještě neměli. A jestli jo, tak si to prostě musíte dát znovu.

Africký klenot

Čokoládovna Latitude o téhle tabulce z Ghany říká, že chutná jako teplé brownies se sklenicí studeného mléka. Perfektní vyvážená čokoláda mezi dark a milk, tak proč si hned nedat vše v jednom.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Limitka z Hradce

Tabulka vás překvapí svou krásnou tmavou barvou a její chuť je úžasná. Krémově kakaově jemná, najdete v ní lehké květinové tóny přecházející k oříškům a čokoládovému pudinku. Dozvuk v ústech má krásně dlouhý, plně smetanově kakaový.

Jedna jemná Jáva

Vysokoprocentní 65% mléčná čokoláda připravená z kakaových bobů pěstovaných na ostrově Jáva v Indonésii. Velmi jemná konzistence s chuťovými tóny karamelu a kondenzovaného mléka.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Karamelová Brazílie

Tahle vysokoprocentní čokoláda je z brazilského kakaa z oblasti Bahía, kde Bertil Åkesson a Angelo Calmon de Sá pěstují původní místní kakaa odrůdy forastero. Čokoládě tyto boby dodávají plnou chuť po karamelu, má smetanovou konzistenci a v závěru dochuti objevíte oříškový krém.

Dvě jsou lepší než jedna

Čokoláda má velmi intenzivní smetanovou chuť, unikátní sametovou konzistenci a jsou vyrobeny z organického kakaa z Brazílie. Kakao je praženo v několika rozdílných skupinách a stupních, což dodává čokoládě komplexní chuť a aroma. Každý kousek čokolády má chuť květin, karamelu, jogurtu, sirupu, bylin a kávy. V krabičce najdete hned dvě tabulky čokolády, no neberte to.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Endemit z Madagaskaru

Pump Street Chocolate přicházejí s novou tabulkou Single Origin mléčnou z Madagaskaru. Milovníky čokolády, kteří znají chuť madagaskarského kakaa, jistě nezaskočí jemná citrusová chuť, která nepřebíjí příjemnou sladkost dark milk čokolády. Fantastická záležitost!

DALŠÍ VYSOKOPROCENTNÍ BOMBY

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2022 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis