Všechny newslettery

 

Když potřebuješ pořádnej čokoládovej kopanec

...tak si můžeš dát pálivou čokoládu. Anebo se držet trochu víc při zemi a posilnit se výběrovou bean-to-bar čokoládou s prvotřídní kávou. Dohromady je to lepší než kdejaký energiťák a když sníš celou tabulku najednou, tak ti to možná i dá křídla.

Bílá káva

Ale není to melta, neboj. Tabulka bílé čokolády s výběrovou Arabicou z Etiopie a Keni. Kávou Jordi's opravdu nešetřili a vznikla tak silná kávová bomba! Nezalekněte se tmavého odstínu této čokolády, je doopravdy bílá, i když ji káva pořádně přibarvila.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Jednu s mlékem

Plná chuť pražené kávy s práškem z čekankového kořene v kombinaci s vysokoprocentní mléčnou 55% čokoládou. Další tradiční indická čokoláda od tree-to-bar čokoládovny Soklet.

Africká bomba

V kávové tabulce čokolády od Latitude najdete single origin ugandskou arabica kávu z Rwenzori Mountains. Čokoláda krásně voní a rozhodně tě dostane hořkosladkou chutí kávy a oříškovou dochutí. Pro milovníky čokolády a kávy je tohle jasná volba.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Espresso shot

Hořká čokoláda z kakaa odrůdy Trinitario z Dominikánské republiky spojená se skvostnou chutí kávy pěstované v Peru na okraji amazonského dešťového pralesu a úpatí And nabízí zejména pro milovníky kávy výjimečný gurmánský zážitek.

Bestseller

Kvalitní hořká čokoláda s příměsí pražené kávy Arabica. 100% Bio a Fair Trade. Čokoláda získala stříbrnou medaili na Academy of Chocolate 2011 a jednou z našich nejprodávanějších tabulek.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Americano ve slevě

Kakao v téhle tabulce je konšováno přímo se zrny Arabica kávy. Káva je pražena specialisty z německého Hamburku. Charakteristické espresso Il Gusto je ideální kombinace té nejkvalitnější kávy Robusty z Indie nakombinované s Arabicou z Dominikánské republiky a Brazílie. Akční cena, minimální trvanlivost do 14. 10. 2022, takže neváhej ani vteřinu.

DALŠÍ KÁVIČKOVÉ ČOKOLÁDY

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2022 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis