Všechny newslettery

 

Je to vlastně úplně jedno

Když máte v sortimentu jen a pouze bean-to-bar tabulky, které jsou vyráběny jen a pouze z prvotřídního kakaa, má to velikou výhodu. Můžete se prostě jen tak projít naslepo skladem, sáhnout do náhodných regálů a vždycky to bude stát za to. Je to tak trochu jedno, protože všechno je skvělé.

Mučenka a bergamot

Naprosto geniální věc od italské čokoládovny Aruntam z Milána. Čokoláda je vyrobena z bobů z Ekvádoru a Tanzanie, je v ústech jemně studená a chuť vás dostane. Je sladkokyselá po mučence a nádherně voní po bergamotu a citrónu.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Citrusový kilo

Je tu další vynikající 100% tabulka tentokrát z madagaskarského kakaa ze Sambirano Valley. Uspokojí každého milovníka čokolád bez cukru. Tabulka má jemnou konzistenci a velmi silnou citrusovou kyselinku s intenzivní plnou kakaovou chutí. V dochuti najdete čerstvé červené bobuloviny.

Přímo ze sudu

Bourbon Cask Aged je další parádní čokoláda z dílny Raaka v New Yorku. Boby z tanzanského kakaa z oblasti Kokoa Kamili ležely dva měsíce v sudu po bourbonu. Čokoláda má výrazné dřevité chuťové tóny, jemnou strukturu a dochuť po javorovém sirupu a zralých višních.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Pepř a sůl

Tabulka až z Vietnamu od Marou vás dostane svou jemnou konzistencí a strukturou. Tato Grand Cru tabulka je ozvláštněna mletým černým pepřem, po kterém krásně voní a příjemně hřeje na jazyku. Nepálí, máte opravdu pocit hřejivosti. Sůl dodává čokoládě v kombinaci s pepřem a výběrovými kakaovými boby velmi zajímavý jemný kontrast mezi výraznou sladkostí a slanou chutí.

Houby jsou teď všude

Takže i u nás. Už při prvním přičichnutí k této jedinečné tabulce čokolády ucítíte vůni lesa a hub. Hříbek ucítíte hned v prvních tónech po ochutnání a v kombinaci s kakaem z Dominikánské republiky má čokoláda příjemnou ořechovou dochuť. A nemusíte vstávat v pět.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Pět divů světa

Degustační sada Willie's Cacao s pěti Single Origin tabulkami z těch nejlepších plantáží světa. Ochutnáte čokolády z Madagaskaru, Peru, Venezuely a Indonésie. Balení obsahuje Willie's kakaovou mapu, na které najdete místo původu Vámi ochutnávaných tabulek. Sada Wille's Cacao "Pět divů světa" je také ideální dárek pro cestovatele a milovníky čokolády!

VYBERU SI SÁM

RANDOM ČOKOLÁDA

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2022 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis