Všechny newslettery
  Adventní kalendář může být ještě větší radost Protože to nemusí být ta maličká čokoládička bez chuti ve tvaru s

 

Adventní kalendář může být ještě větší radost

Protože to nemusí být ta maličká čokoládička bez chuti ve tvaru stromečku. Může to být třeba ta nejlepší čokoláda na světě. To nezní špatně, ne?

Není kalendář jako kalendář

Tohle je ten nejluxusnější adventní kalendář. Proč si každý prosincový den až do Štědrého dne nedat jednu z nejlepších tabulek čokolády na světě od vynikajících Friis Holm. V "kalendáři" najdete průřez téměř všemi tabulkami této dánské čokoládovny. A každý den si budete moci vylosovat hned jednu celou tabulku a ne jen jednu kostičku. Adventní čas je sváteční, tak si ho pojďme čokoládově užít.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Do adventu s láskou

Darovat čokolády z lásky se nemusí jen na Valentýna. Sadou Friis Holm Z lásky uděláte radost každému milovníkovi těch nejlepších čokolád světa. V balíčku jsou čtyři Single Origin tabulky z výběrového kakaa z Nikaraguy a jedna čokoláda z honduraských a guatemalských kakaových bobů. Ideální balíček na romantickou domácí degustaci.

Domácí degustační deník

Velmi dlouho jsme toužili po tom vytvořit pro vás degustační deník, kam si budete moci zapisovat všechny ochutnané čokolády. Sada obsahuje degustační deník, který pro vás dala dohromady naše degustátorka Šárka ve spolupráci s Clever Minds. Nesmí samozřejmě chybět tabulka kvalitní čokolády - Piura Peru 71% dark od Heinde & Verre. V balíčku najdete i propisku, gumičku na převázání deníku, a to vše zabaleno do našeho poctivého pytlíku z bio bavlny. Užijte si vaše domácí degustace a pevně doufáme, že se deník stane nedílnou součástí každé z nich.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Andělovo nebe

NEBEská sada hned osmi mini tabulek od Willie's Cacao. Skvělá věc na návštěvu ke kamarádům, kde je všechny můžete podělit, na výlety nebo do kapsy každého svrchníku, co máte doma ve skříni. Těšit se můžete na skvělou Single Origin tabulku Milk of the Gods 44% a na Sea Flakes 44%.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Čertovo peklo

PEKELNÁ sada hned osmi mini tabulek od Willie's Cacao. Dokonale černá sada pro milovníky tmavých čokolád. Těšit se můžete na skvělou single origin tabulku Luscious Orange 65% a na Las Trincheras 75%.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Mikulášův ráj

Sada z RÁJE s osmi tabulkami od Willie's Cacao. Pokud jste byli hodní, tak se můžete těšit na skvělou single origin tabulku Milk of the Gods 44%, Sea Flakes 44%, Luscious Orange 65% a na Las Trincheras 75%. I pokud jste nebyli hodní, my na to zase tak moc nedbáme.

OMRKNOUT VÁNOČNÍ NABÍDKU

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2022 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis