Všechny newslettery
  Máme pro vás čokolády ve slevě Ať už jste na hořké, na mléčné, na tradiční, nebo jedinečné čokolády, jsme tu pr

 

Máme pro vás čokolády ve slevě

Ať už jste na hořké, na mléčné, na tradiční, nebo jedinečné čokolády, jsme tu pro vás. Zlevnili jsme pro vás několik kousků, aby si každý mohl vybrat.

Hořce jen chutná

Velice lahodná hořká čokoláda. Vůně je čistě hořká. V první okamžik cítíte nasládlé tóny, které jsou později vystřídány příjemnou a decentní hořkou chutí.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Ostrá čokoláda čili bestseller

Chilli je v čokoládě vyvážené a nepřebije tak skvělou chuť hořké 72% čokolády. Pálivé chilli se k vám dostane až po chvíli převalování kostičky na jazyku, neucítíte ho hned. Ale jakmile přijde, můžete si být jistí, že vám v krku drobné pálení zůstane několik následujících minut.

Tabulka z odlehlé vísky

Vzácné kakaové boby z oblasti Maraňón, která se nachází v blízkosti velkého kaňonu v peruánských Andách, jsou nakládány do prémiové jednosladové whiskey z Islay. Tato whisky je vyráběna na skotském ostrově Hebridean a je známá svou zemitou chutí. Kakaové boby naložené v této pochoutce jsou pak následně přimíchány do čokolády, vyrobené z té samé odrůdy kakaa, z Maraňónu.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Život je hořký

Akční cena, minimální trvanlivost do 3. 3. 2023 V pravěkých dobách před mnoho miliony lety vznikl v současné střední Americe korálový útes s jedinečnou půdou, kde v dnešní době leží Belize. Tato země je domovem unikátními odrůdy kakaa - Criollo, která zde roste v oblasti Maya Mountains. S podporou místních farmářů a ekologického zemědělství můžete od Chocolate Tree ochutnat tuto jedinečnou tabulku čokolády.

Kokosy na sněhu

Sníh teda slíbit nemůžeme, tak alespoň ty kokosy. Alternativní mléčná čokoláda s kokosovým mlékem a kokosovým cukrem. Kakao použité na výrobu této tabulky je z farmářské komunity Chililique v Piuře v severním Peru.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Medailová čokoládička

V odlehlém horském údolí severního Peru je vesnice Chililique. Zde farmáři společnosti CacaoTales pěstují kakao té nejvyšší kvality a s velkou precizností ho následně i zpracovávají, díky nim mohla vzniknou tato jedinečná single origin tabulka, která získala i ocenění od Chocolate Awards.

Pomerančová kapesní láska

Kapesní, 26g verze - Hořká 70% čokoláda s lahodným pomerančem s nádechem medu vás zavede na východ Kuby do oblasti Baracoa. Bude se vám zdát, že tyto pomeranče dozrávaly proto, aby mohly spojit svojí exotickou chuť s kakaovými boby.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Tohle musíme sníst

Což by ale neměl být problém. Chuť čokolády Esmeraldas Milk je nezapomenutelná zejména díky jemné chuti kondenzovaného mléka ve spojení se slanými a karamelovými tóny. Čokoláda je na pohled světlejší a je provoněná tropickým ovocem. Kakao pochází z kakaových bobů Arriba z Ekvádoru.

Akční cena, minimální trvanlivost do 2/2023. 

CO JEŠTĚ MÁME VE SLEVĚ?

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2023 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis