Všechny newslettery
  To'ak Chocolate – to tu ještě nebylo Určitě jste někdy slyšeli naši degustátorku Šárku mluv

 

To'ak Chocolate – to tu ještě nebylo

Určitě jste někdy slyšeli naši degustátorku Šárku mluvit v TV nebo v novinách o nejdražší čokoládě světa. Proč byste ji nemohli ochutnat i vy nebo ji dát někomu jako dárek? Tyhle ekvádorské speciality jsou skutečným světovým unikátem, který vám budou přátelé závidět.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Nejlepší čokoláda na světě

Pu’er čaj nejspíš není potřeba představovat. Ten, který použili To'ak Chocolate, je z provincie Yunnan v Číně. Je jedním z mála čajů na planetě, který má oficiální označení přesného původu. Čokoláda, kterou brzy ochutnáte, je jedinečným zážitkem pro milovníky právě tohoto nápoje a té nejlepší čokolády světa. Čokoláda byla ve skleněných nádobách stařena s čajovými lístky. Geniální tabulka čokolády!

Čokoláda s kytkou

Malva Olorosa je tradiční andská rostlina, která je známa pro své afrodiziakální účinky, příznivě ovlivňuje funkci našich střev a velmi hojně se používala a dodnes používá v přírodní medicíně. Velmi zajímavá je tato krásná květina i chuťově, což sami nyní můžete zažít s námi a To'ak Chocolate. Tabulka krásně voní po celém pugétu květin a chuťově vás osloví intenzivním jasmínem a rozkvetlými fialkami. Dobrou chuť.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Pomerančová sůl

Milovníci pomerančových čokolád by rozhodně neměli vynechat tuhle výběrovou tabulku od vynikajících To'ak Chocolate z Ekvádoru. V tabulce z vynikajících kakaových bobů najdete kandovanou pomerančovou kůru z citrusů z Galapág a již na první přičichnutí vás ohromí jejich vůně. Tabulka je doladěna mořskou solí, která v závěru dochutě dodává čokoládě neotřelý mořský nádech. Dobrou chuť.

Amarant

Pufovaný amarant je tradiční sladkostí, na kterou narazíte ve stáncích podél cest po celém Ekvádoru. Vzhledem k tomu, že amarant obsahuje přírodní protein, řadí se mezi andské superpotraviny. V této tabulce je amarant pražený a obalený v karamelu a dodává čokoládě příjemné křupnutí. V kombinaci s těmi nejlepšími výběrovými boby z Ekvádoru je to superluxusní pochoutka.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Amazonské ořechy

Tato čokoláda vás provede po exotickém tropickém pralese Jižní Ameriky. V krabičce najdete čtyři samostatně zabalené tabulky a v každé z nich ochutnáte jiný druh amazonských ořechů – makadamové ořechy, exotické kešu, Shuar buráky a Sacha Inchi ořechy, které vypadají jako malé hvězdy. Máte se na co těšit, tak do toho. Dobrou chuť a krásnou degustační procházku po andské deštném pralese.

Buráky a mnohem víc

S touto tabulkou vás čeká nejenom degustační výlet do světa té nejlepší čokolády, ale také gastronomický zážitek s exotickým pokrmem jižní Ameriky. Salprieta je tradiční pokrm oblasti Manabí v Ekvádoru, který je známý mixem exotického intenzivně voňavého koření. V tabulce najdete namleté buráky, achiote pastu, která dodává čokoládě načervenalou barvu, mletou kukuřici, koriandr a mořskou sůl. Tahle tabulka rozhodně patří k těm nejzvláštnějším, co jsme kdy ochutnali. Těšíme se, co na ni řeknete vy. Dobrou chuť.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images
Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Mátové hody

Pro milovníky větrových a bylinných chutí tu máme něco, co musíte ochutnat. Degustační krabičku čokolád, kde najdete hned čtyři čokolády a můžete s nimi okusit hned čtyři druhy exotických bylin, které rostou v Andách a přisuzují se jim velmi blahodárné účinky na náš organismus. Těšit se můžete na čokoládu s klinopádem, mátou klasnatou, ekvádorskou mátou a bylinou Muňa-Muňa, která chutná jako oregano a víc již neprozradíme. Ochutnejte sami.

Doslova nepopsatelná chuť

Umami je jednou z našich základních chutí, která není úplně tradiční, a ne každý den se s ní můžeme setkat. Je to chuť, která se popisuje jako "neidentifikovatelná", označuje se za ni například sushi nebo rajčata. Tato exotická čokoláda je přesně taková. Je to jedna z nezvláštnějších věcí, co jste kdy ochutnali. Chuť je velmi intenzivně chuťově kořeněná, velmi blízko mořským řasám nebo hovězímu vývaru :-). Ochutnejte a my se budeme těšit, co nám na tuhle exotiku povíte. Dobrou chuť.

Povolte prosím zobrazení obrázků/Please allow images

Další čokolády nejen ze sudu

HURÁ DO EKVÁDORU

Rychlé a bezpečné doručení až k vám

Zásilkovna

2-3 dny
Do místa dle vašeho výběru

GLS

1-2 dny po Česku
2-3 dny na Slovensko

Česká Pošta

2-3 dny
Domů nebo na poštu

Jsme 2x v Praze

Obchod Husova 8 
Praha 1 
otevřeno od pondělí do neděle 

od 13:00 do 18:00 

 

 

 

 

 

 

Sklad Thákurova 3
Praha 6
všední dny od 9:00 do 16:00

Copyright © 2023 Čokoláda.cz s.r.o., Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail jste obdrželi na základě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek Čokoláda.cz.

Naše adresa:
Čokoláda.cz s.r.o. Thákurova 3 Praha 160 00 Czech Republic


Zprávy od Čokoláda.cz jsou odesílány prostřednictvím služby MAILservis